Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tehno By
інтернет-магазин
Б/у техніки з Європи
Інформація про товар
Комплект пральна / сушильна машина GRUNDIG 7 KG / Made in Turkey
Комплект в ідеальному стані,без дефектів,повністю робочий,гарантія 6 міс.Відправляємо в інші регіони.Можлива доставка Новою Поштою або Делівері,техніка оплачується наложеним платежем або на картку приват банку,завдаток не обов'язковий.
Пральна/стиральная/ машина GRUNDIG
Model-GWN 47434
інверторний мотор (Безшумний)
7 кг загрузка одягу
віджим одягу до 1400 об / мин
розмір 60 х 60 х 85
В ідеальному стані
Сушка для одягу/сушка для белья GRUNDIG 7 KG
Model-GTN 37250 MGP
з тепловим насосом ( компресорна)
7 кг загрузка одягу
розмір 60 х 60 х 85
В ідеальному стані
Також зверніть увагу
Як зробити замовлення?
01
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам
02
Наш менеджер уточнить деталі замовлення
03
Ми зберемо ваше замовлення та відправимо його вам
04
Гарантія на обслуговування 6 місяців
Чому варто купувати у нас?
Доступна ціна на всю продукцію
Висока якість всіх товарів
Професійні консультанти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grundig |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Стан | Вживані |
| Сушка | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 22 499 ₴








