Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание:
Електрична ковдра DMS EHD-200 виготовлена з щільного і м'якого плюшу. Ковдра двостороння – виготовлена з одного матеріалу з двох сторін. Управління здійснюється за допомогою зручного пульта дистанційного керування з великою кнопкою, яка дозволяє легко вибрати один із шести рівнів потужності, щоб температура ідеально підходила до ваших потреб. Довгий, понад 2-метровий блок живлення забезпечує свободу використання. Ковдра автоматично вимикається приблизно через 3 години.
Ідеально підходить для зігрівання холодними зимовими вечорами, для укриття на терасі, на дивані або в ліжку. М'який і приємний матеріал забезпечує комфорт відпочинку.
Ковдра нагрівається приблизно до 45 градусів, а тепло відчувається вже через мить після включення.
Шнур живлення знімний, тому ковдру можна прати в пральній машині до 30 градусів.
Специфікація:
Потужність 160 Вт
Розміри 200х180 см
Автоматичне вимикання приблизно через 3 години
Прати в машині
Матеріал - щільний поліестер
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DMS |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 200 см |
| Длина шнура | 2 м |
| Количество температурных режимов | 6 |
| Потребляемая мощность | 160 Вт |
| Таймер | Да |
| Тип | Электрические одеяла |
| Функция автоотключения | Да |
| Ширина | 180 см |
- Цена: 2 999 ₴









