Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание: Електрична ковдра DMS EHD-200 виготовлена з щільного і м'якого плюшу. Ковдра двостороння – виготовлена з одного матеріалу з двох сторін. Управління здійснюється за допомогою зручного пульта дистанційного керування з великою кнопкою, яка дозволяє легко вибрати один із шести рівнів потужності, щоб температура ідеально підходила до ваших потреб. Довгий, понад 2-метровий блок живлення забезпечує свободу використання. Ковдра автоматично вимикається приблизно через 3 години. Ідеально підходить для зігрівання холодними зимовими вечорами, для укриття на терасі, на дивані або в ліжку. М'який і приємний матеріал забезпечує комфорт відпочинку. Ковдра нагрівається приблизно до 45 градусів, а тепло відчувається вже через мить після включення. Шнур живлення знімний, тому ковдру можна прати в пральній машині до 30 градусів. Специфікація: Потужність 160 Вт Розміри 200х180 см Автоматичне вимикання приблизно через 3 години Прати в машині Матеріал - щільний поліестер Количество температурных режимов 6 Машинная стирка Да Длина шнура м 2 Вес г 2000 Потребляемая мощность Вт 160 Питание Сеть 220В Функция автоотключения Да Таймер Да Длина см 200 Ширина см 180 Толщина см 3 Защита от перегрева Да Тип Электрические одеяла Страна Германия Бренд DMS
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DMS |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 200 см |
| Длина шнура | 2 м |
| Потребляемая мощность | 160 Вт |
| Размер | Двуспальный |
| Таймер | Да |
| Тип | Электрические одеяла |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 180 см |
- Цена: 3 999 ₴








