Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tehno By
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Б/У ТЕХНІКИ З ЄВРОПИ
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАРІ
l
Пральна машина Electrolux 8 KG / EWF1687HDW
Пральна машина Electrolux 8 KG / EWF1687HDW
в ідеальному стані, без дефектів, повністю робоча, гарантія 6 міс.Відправляємо в інші регіони.Можлива доставка Нової Пощой або Делівері, техніка оплачується накладеним платежем або на картку приват банку, задаток не об'ємний.
Також зверніть увагу
Як зробити замовлення?
01
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам
02
Наш менеджер уточне деталі замовлення
03
Ми зберемо ваше замовлення та відправимо його вам
04
Гарантія на обслуговування 6 місяців
Чому варто купувати в нас?
Доступна ціна на всю продукцію
Висока якість усіх товарів
Професійні консультанти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Італія |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1600 об/хв |
| Стан | Вживані |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 10 499 ₴








