Преимущество нашей продукции в соотношении цены и качества, предлагаем Вам почувствовать радость от ее обладания и самим в этом убедиться!
Генератор бензиновий Kraft&Dele KD162 3500 W AVR + СТАРТЕР!
ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТА:
- Генератор з ручкою та колесами
- Обладнаний глушником, що робить його дуже тихим
- Ідеально підходить для аварійного електропостачання: дому, офісу, автомобіля, автобудинку, вантажівок, тракторів, автомобілів, кемпінгу, катерів, яхт, промислового обладнання.
- Надійний і простий у використанні.
- Ергономічний і економічний.
- Запуск з ключа.
- Має контролер AVR.
- Тиха робота.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Модель: KD162
- Напруга: 230 В / 50 Гц, однофазний
- Двигун: 4-тактний пневмодвигун. -охолоджуваний
- 2 розетки 230 В 1 x 12 В
- Потужність двигуна: 5,2 кВт / 7 км.
- Номінальна потужність: 2800 Вт
- Максимальна потужність: 3500 Вт
- Регулятор напруги
- Пуск: з ключа
- Вольтметр: Так
- Вихід на 12 В: Так
- Наявність колес: Так
- Ручка для перевезення: Так
- Місткість паливного бака: 15 л (на бак працює приблизно 12)
- Джерело живлення: неетильований бензин 95 або 98
- Рівень звукового тиску: 90 дБ (A)
Якісні електрогенератори з ручним запуском польського бренда KRAFT&DELE ідеально підходять для аварійного електропостачання:
- вдома, офісу, автомобіля,
- в автодомах. ,
- вантажівки,
- трактори,
- автомобілі,
- в кемпінгах,
- човни,
- яхты,
- на промислових об'єктах.
Технологія Smart Throttle (керування перемиканням швидкості)
На відміну від традиційних генераторів, які працюють із постійною швидкістю/об/хв, наш генератор обладнаний мікропроцесором, керованим технологією Smart Throttle , який регулює частоту обертання двигуна відповідно до навантаження. Якщо генератор не живить багато пристроїв, він працює з меншою швидкістю. Отже, генератор знижує витрату палива, продовжує термін експлуатації двигуна та збільшує інтервали між заповненням паливного бака. У міру збільшення навантаження генератор автоматично збільшує свою швидкість і оберти, щоб відповідати споживаній енергії. Функція перемикання швидкостей, яка використовується в генераторі, дає багато переваг:
- збільшує термін експлуатації пристрою завдяки зниження зносу двигуна ,
- ефективне керування паливом і економний в експлуатації,
- екологічно чистий
Генератор з АВР-система (регулятор напруги) і традиційний генератор Якщо ви мали змогу працювати з традиційним/звичайним генератором, ви напевно помітили коливання струму. Ці коливання енергії небезпечні для багатьох сучасних і крихких пристроїв. Наприклад, якщо комп'ютер (холодильник) був просочений від звичайного генератора (без АВР), він міг вимкнутися через коливань напруги або згоріти. Позапні коливання потужності дуже часто можуть бути фатальними для багатьох пристроїв.
Функціональна панель із вольтметром, стартером вбудованим випрямлячем 12 В і двома входами для вилок 230 В.
ЯК ОДИН З НЕКОТОРИХ МАЄ РЕГУЛЯТОР НАПРЯЖЕННЯ AVR, який дає змогу підтримувати вихідну напругу на постійному рівні, незалежно від навантаження, на якому працює генератор.
Склад комплекту
- Генераторне встановлення KRAFT & DELE KD162
- Гайковий ключ для свічок запалювання
- Викрутка
- Кабелі для заряджання акумулятора
- 2 x електричні вилки
- Инструкция на польском языке
Оплата:
Наложенным платежом - Оплата наличными при получении товара в отделении, либо курьеру компании "Новая Почта".
В некоторых случаях необходима предоплата за доставку (условия оговариваются индивидуально)
Оплата на карту - Вы сможете совершить оплату заказа через Приват 24, либо через
платежный терминал на территории Украины
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft Dele |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Максимальная мощность | 3.5 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43 кг |
| Высота | 435 мм |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 90 дБ |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 19 999 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Генератор бензиновий Kraft&Dele KD162 3500 W AVR + СТАРТЕР!»









