
Морозильна камера Privileg 142 cm No Frost / 2017-го року випуску / PFVN 246 W A++
7 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21220
+380 (50) 232-28-68
+380677244481повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tehno By
інтернет-магазин
Б/в техніки з Європи
Переглянути всі товари
Інформація про товар
Морозильна камера Privileg 142 cm No Frost / 2017-го року випуску / PFVN 246 W A++
Морозильна камера Privileg 142 cm No Frost / 2017-го року випуску / PFVN 246 W A++
в ідеальному стані,без дефектів,повністю робоча,гарантія 6 міс.Відправляємо в інші регіони.Можлива доставка Новою Поштою або Делівері,техніка оплачується наложеним платежем або на картку приват банку,завдаток не обов'язковий.
Також зверніть увагу
Пральні машини
Холодильники
Посудомийні
машини
Сушильні
машини
Весь асортимент товарів
Як зробити замовлення?
01
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам
02
Наш менеджер уточнить деталі замовлення
03
Ми зберемо ваше замовлення та відправимо його вам
04
Гарантія на обслуговування 6 місяців
Перейти в Каталог
Чому варто купувати у нас?
Доступна ціна на всю продукцію
Висока якість всіх товарів
Професійні консультанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Privileg |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 кг |
| Висота | 142 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний обсяг | 180 |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Стан | Вживані |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
- Ціна: 7 699 ₴







