Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tehno By
інтернет-магазин
Б/в техніки з Європи
Переглянути всі товари
Інформація про товар
Вбудована морозильна камера NEFF 87 Cm / Made in Germany / G5624X6
Вбудована морозильна камера NEFF 87 Cm / Made in Germany / G5624X6
в ідеальному стані,без дефектів,повністю робоча,гарантія 6 міс.Відправляємо в інші регіони.Можлива доставка Новою Поштою або Делівері,техніка оплачується наложеним платежем або на картку приват банку,завдаток не обов'язковий.
Також зверніть увагу
Пральні машини
Холодильники
Посудомийні
машини
Сушильні
машини
Весь асортимент товарів
Як зробити замовлення?
01
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам
02
Наш менеджер уточнить деталі замовлення
03
Ми зберемо ваше замовлення та відправимо його вам
04
Гарантія на обслуговування 6 місяців
Перейти в Каталог
Чому варто купувати у нас?
Доступна ціна на всю продукцію
Висока якість всіх товарів
Професійні консультанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neff |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 87 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована техніка | Так |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний обсяг | 106 |
| Розморожування морозильної камери | ручне |
| Стан | Вживані |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
- Ціна: 4 699 ₴








